Najlepšie testované bluetooth slúchadlá v roku 2022 – Test najlepších 3 na trhu

Testovali sme najlepšie bluetooth slúchadlá v roku 2022

V mori bluetooth slúchadiel, ktoré sú dnes k dispozícii, môže byť ťažké nájsť práve tie najlepšie. Veľké rozdiely sú vo výdrži batérie, kvalite zvuku, funkčnosti a v neposlednom rade v cene.

Takže namiesto toho, aby ste museli preskúmať každý z nich, našli sme pre vás tri najlepšie bluetooth slúchadlá dostupné na trhu práve teraz.

V našom teste sme stavili požiadavky na kvalitu zvuku, jednoduché ovládanie, výdrž batérie a v neposlednom rade aj cenu. Najlepšie v našom teste dopadli bluetooth slúchadlá od známej a na kvalitu dbajúcej spoločnosti Movo.

Čítajte ďalej a prezrite si rýchle zhrnutie 3 najlepších bluetooth slúchadiel v roku 2022, po ktorom nasleduje dôkladná recenzia víťaza testu.

Advertise Disclaimer
Meno produktu
Hodnotenie
Najlepšie Funkcie
#1 Najlepší
Movo E6s
9.9
5/5
"Excelentný"
Movo E6s
59 € 80 €

VÝPREDAJ: 40% ZĽAVA
2487 NÁVŠTEVNÍKOV NAKÚPILO V POSLEDNÝCH 24 HODINÁCH

#2
Apple AirPods
6.7
3.5/5
"Dobrý"
Apple AirPods
CENA: 165 €
#3
5.9
3/5
"Priemerný"
Apple Airpods Pro
CENA: 233 €

NAJLEPŠÍ V TESTOVANÍ

#1 Najlepší
Movo E6s
9.9
5/5
"Excelentný"
Movo E6s
59 € 80 €

VÝPREDAJ: 40% ZĽAVA
2487 NÁVŠTEVNÍKOV NAKÚPILO V POSLEDNÝCH 24 HODINÁCH

HODNOTENIE

Hodnotíme tento produkt 5/5, pretože vám poskytne najlepší výkon s minimálnou snahou a vyníkajúcou ľahkosťou.

100% GARANCIA SPOKOJNOSTI

"Movo E6s" 30-dňová garancia spokojnosti. Prichádza s dopravou zadarmo a ľahkým vrátením.

RÝCHLE A JEDNODUCHÉ NASTAVENIE

Veľmi jednoduché nastavenie. Prichádza s podrobnými inštrukciami.

Po testovaní najobľúbenejších bluetooth slúchadiel jednoznačne najlepšie vyšli Movo E6s. Tu sú dôvody prečo.

Boli sme veľmi nadšení, keď sme konečne tieto slúchadlá otestovali. Spätná väzba od stoviek overených zákazníkov bola prevažne pozitívna, takže sme sa naozaj tešili, až sami zistíme, či môžu byť naozaj tak dobré. Našťastie sme nemuseli dlho čakať. Už 3 dni po odoslaní objednávky balík prišiel. Nastal čas vytiahnuť náš najlepší zoznam hudobných skladieb.

Značka Movo je známa tým, že dodáva kvalitné produkty za veľmi priaznivé ceny. Dobrým znakom je, že samotné Movo má dôveru vo vlastné produkty, a preto ponúka 30 dňovú záruku na vrátenie tovaru. Nemyslíme si však, že túto možnosť niekto využije. V každom prípade, pár, ktorý sme dostali, vrátený nebude.

Bluetooth slúchadlá Movo E6s – výsledok testu

Prvá vec, ktorú sme si všimli hneď, ako sme dostali Movo E6s do rúk, bola kvalita zostavenia. Nabíjacie puzdro aj samotné slúchadlá boli pevné, čo je obzvlášť dôležité pre produkt, ktorý nosíte so sebou počas celého dňa. Tu sú výsledky našich testov:

Vynikajúca kvalita zvuku

To, čo sme sa najviac tešili otestovať, bol samozrejme zvuk a E6s sú skutočne potešením pre uši. Tu boli dôkladne otestované všetky fronty od počúvania rôznych druhov hudby, cez filmy, YouTube a telefonovanie. Tam, kde konkurenti zvyčajne poskytujú dobrý zvuk iba v jednej alebo dvoch z týchto oblastí, E6s poskytuje dokonalý zvuk vo všetkých situáciách. Je to vďaka technológii 6D-Surround, čo znamená, že správne vyvažuje zvuk vo všetkých frekvenčných rozsahoch. To znamená, že hlboké basy aj vysoké tóny, ako je reč, budú čisté a nie zakalené, ako sa to stáva u mnohých iných bluetooth slúchadiel.

Inteligentný dizajn – Pohodlné na nosenie

Počas testu sme slúchadlá do uší používali celé hodiny bez toho, aby sme o tom premýšľali. V jednom momente som skutočne začal hľadať, kde slúchadlá sú, než som si uvedomil, že sú stále v mojich ušiach. Hlavným dôvodom je to, že vážia iba 4,6 gramov. Slúchadlá sa ľahko dávajú do uší, aj do nabíjacieho puzdra. Na boku majú multifunkčné tlačidlo, ktoré sa dá použiť na multimediálne funkcie, alebo na prijímanie prichádzajúcich hovorov. Kryt má praktický displej, ktorý zobrazuje stav batérie. 

Bluetooth 5.0

Integrovaný čip Bluetooth 5.0 umožňuje veľmi jednoduché spárovanie slúchadiel s akýmkoľvek zariadením Bluetooth, s ktorým ich chcete používať. Po prvom spárovaní s mobilným telefónom sa E6s automaticky spárujú, keď si ich vložíte do ucha. Funguje to veľmi hladko.

Jednoduché ovládanie – veľa možností

Movo E6s je možné spárovať so všetkými zariadeniami s Bluetooth a nie sú uzamknuté pre iPhone ani Android. Slúchadlá sa dodáva aj s integrovaným mikrofónom, ktorý sme testovali pri videokonferenciách aj telefonátoch. Zvuk bol čistý a zreteľný bez lámania alebo sekania. Stupeň krytia IPX4 tiež znamená, že E6s sa nemusíte báť používať ani v daždi, ani pri prepotených behoch.

Prečo si kúpiť bluetooth slúchadlá Movo E6s?

Okrem dosiahnutia vysokého skóre v našich testoch, urobili na nás dojem aj tieto veci:

Značka, ktorá je známa kvalitnými výrobkami

Movo je známe tým, že dodáva dobré a kvalitné produkty. To je niečo, na čo sú sami hrdí a sľubujú tak garanciu spokojnosti na celých 30 dní. Nielen to, majú tiež podporu, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni, ak ju potrebujete.

Balíček bol v našich rukách už 3 dni od objednania a tovar bol dobre vypolstrovaný a teda prišiel nepoškodený. Šetrenie na obaloch je niečo, s čím sa často stretávame v našich testoch a samozrejme je to často spojené s chybnými výrobkami. V prípade tohto produktu to tak však nebolo. Movo sa plne sústredí na kvalitu na všetkých frontoch.

Cenovo dostupné

Bluetooth slúchadlá sa veľmi líšia v cene a v žiadnom prípade neplatí, že najdrahšie sú automaticky najlepšie. Movo E6s prináša nebeskú kvalitu za veľmi dobrú cenu a v teste je to jednoznačne dvojica, ktorá dáva za dané peniaze najviac. 

Movo teraz spúšťa akciu, takže si ich môžete na oficiálnej webovej stránke kúpiť so zľavou.

Obľúbené u zákazníkov

Movo E6s sa prirodzene stalo víťazom medzi spotrebiteľmi, ktorí zdieľajú naše nadšenie pre tento produkt. Spätná väzba sa týka toho, aký dobrý je zvuk, dizajn a ako ľahko sa používajú. Niektorí sa dokonca pýtajú, ako môže mať taký dobrý produkt takú výhodnú cenu.

S týmto produktom jednoducho neurobíte chybu.

Tammy

5/5

Alek

5/5

Mario

5/5

Kde si môžem kúpiť Movo E6s?

Movo E6s je možné jednoducho objednať na ich oficiálnych stránkach. Musíte len postupovať podľa týchto krokov:

1) Navštívte oficiálnu webovú stránku

2) Vyberte počet zariadení, ktoré chcete kúpiť

3) Zadajte dodacie informácie a spôsob platby

4) Vychutnajte si dokonale vyvážený zvuk!

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE!

Dnes September 30 si môžete stále kúpiť Movo E6s s 50% ZĽAVOU!

Zoznámte sa s našim expertom

Daniel Larsen

Daniel je jeden z testujúcich, ktorí je s nami najdlhšie a bol zapojený vo vyvíjaní našich testovacích metód. So skúsenosťami s kontrolou kvality v jednom z najväčších výrobcov elektroniky, a tiež s bakalárskym diplomom v ekonomike má Daniel veľa vedomostí ohľadom trhu a čo presne hľadať, čo sa týka technológie. Keď Daniel nepracuje s recenziami a testovaním, alebo nepomáha s výskumom, rád chodí na túry do hôr so svojím psom Bamse.