Test prenosnej klimatizácie – najlepšie modely na trhu v roku 2022

V tomto teste podrobne preskúmame najpredávanejšie prenosné klimatizácie na trhu v roku 2022, aby sme určili, ktoré sú najlepšie.

Máte problémy so schladením spálne v najhorúcejších letných dňoch? Nie ste sami. Slnečné letné dni a tropické noci nie sú práve niečo, na čo sme my zo Slovenska zvyknutí, ale keď sú horúce letné dni najhoršie, môže to byť neznesiteľné a ovplyvniť aj nočný spánok.

Riešenie? Klimatizácia! Tie sú dostupné v nespočetných veľkostiach a cenových reláciách. Tie, na ktoré sme sa zamerali, sú menšie, lacnejšie modely, známe ako prenosné klimatizácie.

Vybrané modely boli dôkladne vyhodnotené v nasledujúcich kritériách; dizajn, veľkosť a hmotnosť, schopnosť chladenia, hlučnosť, jednoduchosť použitia a cena.

Po hodinách testovania pred nami konečne ostal ten najlepší produkt. Čítajte ďalej a zistite, ktoré klimatizácia sú najlepšie v roku 2022!

Advertise Disclaimer
Meno produktu
Hodnotenie
Najlepšie Funkcie
#1 Najlepšia
Basein Cool V2
9.9
5/5
"Excelentná"
Basein Cool V2
99 € 134 €

VÝPREDAJ: 40% ZĽAVA
2487 NÁVŠTEVNÍKOV NAKÚPILO V POSLEDNÝCH 24 HODINÁCH

#2
6.7
3.5/5
"Dobrá"
Eeese Alba Air Care
CENA: 367 €
#3
5.9
3/5
"Priemerná"
Eeese Nora
CENA: 448 €

NAJLEPŠÍA V TESTOVANÍ

#1 Najlepšía
Basein Cool V2
9.9
5/5
"Excelentná"
Basein Cool V2
99 € 134 €

VÝPREDAJ: 40% ZĽAVA
2487 NÁVŠTEVNÍKOV NAKÚPILO V POSLEDNÝCH 24 HODINÁCH

HODNOTENIE

Hodnotíme tento produkt 5/5, pretože vám poskytne najlepší výkon s minimálnou snahou a vyníkajúcou ľahkosťou.

100% GARANCIA SPOKOJNOSTI

"Basein Cool V2" 30-dňová garancia spokojnosti. Prichádza s dopravou zadarmo a ľahkým vrátením.

RÝCHLE A JEDNODUCHÉ NASTAVENIE

Veľmi jednoduché nastavenie. Prichádza s podrobnými inštrukciami.

Naším jasným favoritom je Basein Cool V2 – tu zistíte prečo

Tisícky zákazníkov spomenuli Basein Cool V2 v rôznych recenziách, pričom väčšina z nich dokonca ohodnotila klimatizáciu piatimi hviezdičkami.

Najprv sme si mysleli, že to môže mať niečo spoločné s relatívne nízkou cenou, no naše testovanie rýchlo preukázalo, že to nie je jediná dobrá vec na klimatizácii.

Dosiahla vysoké skóre vo všetkých našich testovacích odvetviach a to nie je to jediné. Taktiež robí dojem aj výrobca. Basein, teda spoločnosť, ktorá vyvinula a predáva klimatizačný systém, z hľadiska zákazníckeho servisu a dodacej lehoty vyniká.

Len niekoľko dní po objednaní sme dostali balík poštou, kde sme dostali aj 30 dňovú garanciu spokojnosti. To je mimochodom niečo, čo dostanete pri každom nákupe, v každom prípade to svedčí o tom, že firma chce pre svojich zákazníkov len to najlepšie. Niet divu, že nórska klimatizácia si len po niekoľkých rokoch na trhu vybudoval gigantickú skupinu zákazníkov.

Basein Cool V2 - Výsledky testov

Ako je uvedené vyššie, klimatizácia nám bola doručená len niekoľko dní od objednania. Inými slovami, dodacia lehota bola výrazne rýchlejšia, ako sme zažili u iných dodávateľov.

Ešte pred začatím testovania Basein získal veľké plus a mal miernu výhodu nad svojimi konkurentmi, ale boli sme presvedčení, že to nebude mať žiadny vplyv na náš konečný výsledok.

V čom teda vynikalo Basein Cool V2 v porovnaní s ostatnými modelmi? Odpoveď nájdete nižšie:

Osviežujúca klimatizácia s efektívnym chladením

Basein má v prvom rade prekvapujúcu schopnosť chladiť miestnosti – a to takmer bez ohľadu na veľkosť.

Určite nezvládne pokryť miestnosť oveľa väčšiu ako 15 metrov štvorcových, no miestnosti menšie, teda kuchyne, obývačky, spálne či kúpeľne, bez problémov schladí.

Najlepší je však osviežujúci vzduch, ktorý produkuje. Keďže môžete doplniť vodu, rozprašuje príjemný vánok, ktorý je veľmi osviežujúci.

Inými slovami, Basein sme ohodnotili ako veľmi užitočné zariadenie, vďaka tomu, že dokázalo robiť presne to, čo malo, teda vytvárať chladný vzduch. Ďalšia vec, ktorá stojí za zmienku, je, že ventilátor, teda stupeň, na ktorom prístroj pracuje, sa dá nastaviť v štyroch úrovniach.

To znamená, že ventilátor si jednoducho nastavíte podľa potreby pre presnejšie ovládanie.

Tichá – perfektne sa hodí do spálne alebo kancelárie

Takže prejdime k tomu, čo sme zistili ako druhé najdôležitejšie počas tohto testu – konkrétne, úroveň hluku. Koľko hluku robí? Je možné ju nechať zapnutý, keď spíte alebo pracujete?

Boli sme priam šokovaní, ako málo zvuku vydávala. Ohromujúce, že je tak výkonná a efektívne produkuje studený vzduch, a to takmer bez žiadneho zvuku.

Preto nám Basein neprišiel rušivý, ani pri sedení a pracovaní, ani keď sme sa v noci pokúšali spať. Áno, testovali sme klimatizáciu aj v spálni a fungovala dobre. Nevydáva žiadny hluk a zároveň poskytuje príjemnú klímu.

Praktická veľkosť

Ďalšia vec, ktorá sa nám na tomto modeli páčila a ktorá tiež dáva Basein výhodu, je, že je praktická. Má malú, prenosnú veľkosť s rukoväťou na vrchu.

To vám umožní vziať si ventilátor všade, či už je do kancelárie, alebo ak potrebujete ventilátor len presúvať po svojom dome.

Okrem toho má funkciu časovača a svetla, takže môže fungovať ako lampa. Jednoduchému použitiu tiež nie je čo vytknúť.

Inštaluje sa jednoducho a má tiež ľahko čitateľné tlačidlá a funkcie. Je tu nulové riziko, že sa pomýlite.

Prečo si kúpiť Basein Cool V2?

Na tejto klimatizácii je teda veľa dobrého. Celkovo je vo všetkom o niečo lepšia ako ostatné modely, a preto je v teste najlepšia.

Celkový dojem je veľmi dobrý a náš názor je, že za tie peniaze dostanete veľa hodnoty. Málokedy sme sa stretli s takou malou, no zároveň tak výkonnou klimatizáciou.

Keď je okrem ceny dobrá aj kvalita, jednoducho si myslíme, že ak potrebujete klimatizáciu, je to jasná voľba.

Obľúbené u zákazníkov

Mimochodom, nie sme jediní, koho Basein nadchol. Chvália si ju aj zákazníci, teda aspoň tí, ktorí klimatizáciu ohodnotili.

Ako už bolo spomenuté, dostáva niekoľko top hodnotení a sú aj ľudia, ktorí píšu, že ich to počas horúcich letných nocí „ozaj zachránila“.

Nepochybujeme o tom ani na sekundu, pretože sme si neoceniteľný účinok Basein Cool V2 overili.

Uvažujete o kúpe klimatizácie? Budte teda rýchli. Momentálne je v akcii, ale len do konca mesiaca.

Jana

5/5

Naozaj perfektné. V spálni sa nedá v lete ani spať kvôli teplu. Zachránila nás.

Adrián

5/5

Jednoduché použitie, funguje dobre, cena tiež nie je zlá. Som potešený.

Matej

5/5

 Nie je úplne bez zvuku, ale nie hlučná. Stále som šťastný, keďže vzuch okolo mňa skvele chladí.

Peter

5/5

Dobrá cena a skvelá klimatizácia. Vrelo odporúčam.

Kde si môžem kúpiť Basein Cool V2?

Ak ste sa rozhodli kúpiť najlepšiu klimatizáciu z tých testovaných, stačí postupovať podľa nižšie uvedených pokynov;

1) Navštívte oficiálnu webovú stránku

2) Pridajte produkt do nákupného košíka

3) Vyplňte prepravné údaje a vyberte spôsob platby

4) Kliknite na kúpiť!

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE!

Dnes October 5 si môžete stále kúpiť Basein Cool V2 s 50% ZĽAVOU!

Zoznámte sa s našim expertom

Daniel Larsen

Daniel je jeden z testujúcich, ktorí je s nami najdlhšie a bol zapojený vo vyvíjaní našich testovacích metód. So skúsenosťami s kontrolou kvality v jednom z najväčších výrobcov elektroniky, a tiež s bakalárskym diplomom v ekonomike má Daniel veľa vedomostí ohľadom trhu a čo presne hľadať, čo sa týka technológie. Keď Daniel nepracuje s recenziami a testovaním, alebo nepomáha s výskumom, rád chodí na túry do hôr so svojím psom Bamse.