Nejlepší v testu Bluetooth špuntů do uší 2022 - Test 3 nejlepších na trhu

Otestovali jsme nejlepší Bluetooth špunty do uší v roce 2022

V dnešní záplavě Bluetooth špuntů do uší může být obtížné najít tu nejlepší nabídku. Mezi jednotlivými produkty existují velké rozdíly ve výdrži baterie, kvalitě zvuku, funkčnosti a v neposlední řadě také v ceně.

Takže místo toho, abyste museli číst stránku za stránkou, jsme pro vás našli tři nejlepší Bluetooth sluchátka, která jsou aktuálně dostupná na trhu. 

V našem testu jsme kladli vysoké nároky na kvalitu zvuku, snadnost použití, výdrž baterie a v neposlední řadě na cenu. Nejlépe v našem testu dopadly Bluetooth špunty do uší od známé a kvalitou prověřené značky Movo.

Přečtěte si stručný přehled 3 nejlepších špuntů do uší s technologií Bluetooth v roce 2022, po kterém následuje důkladná recenze vítěze testu.

Advertise Disclaimer
Název produktu
Skóre
Nejlepší vlastnosti
#1 Nejlepší
Movo E6s
9.9
5/5
"Vynikající"
Movo E6s
1.452 CZK 1.960 CZK

PRODEJ: 40% SLEVA
ZA POSLEDNÍCH 24 HODIN NAKOUPILO 2 487 NÁVŠTĚVNÍKŮ

#2
Apple AirPods
6.7
3.5/5
"Dobrý"
Apple AirPods
CENA: 4.055 CZK
#3
5.9
3/5
"Průměrný"
Apple Airpods Pro
CENA: 5.937 CZK

NEJLEPŠÍ V TESTU

#1 Nejlepší
Movo E6s
9.9
5/5
"Vynikající"
Movo E6s
1.452 CZK 1.960 CZK

PRODEJ: 40% SLEVA
ZA POSLEDNÍCH 24 HODIN NAKOUPILO 2 487 NÁVŠTĚVNÍKŮ

HODNOCENÍ

Tento výrobek hodnotíme známkou 5/5, protože se stará o to, aby poskytoval nejlepší výkon s minimálním úsilím a vynikající lehkostí.

100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

"Movo E6s" Záruka spokojenosti 30 dní. Dodává se s dopravou zdarma a snadným vrácením.

RYCHLÉ A SNADNÉ NASTAVENÍ

Velmi jednoduché nastavení. Dodává se s podrobnými pokyny.

Po otestování nejoblíbenějších Bluetooth sluchátek se na prvním místě umístila sluchátka Movo E6s. Zde jsou naše důvody.

Byli jsme velmi nadšeni, že jsme konečně mohli tyto špunty do uší otestovat. Zpětná vazba od stovek ověřených kupujících byla veskrze pozitivní, takže jsme se opravdu těšili, až se sami přesvědčíme, zda jsou sluchátka opravdu tak dobrá. Naštěstí jsme nemuseli čekat dlouho. Již 3 dny po odeslání objednávky balíček dorazil. Bylo načase vytáhnout náš nejlepší hudební playlist.

Značka Movo je známá tím, že dodává kvalitní výrobky za velmi přívětivé ceny. Dobrým znamením je, že samotná společnost Movo má důvěru ve své vlastní výrobky, a proto nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Pochybujeme však, že této příležitosti někdo využije. Sluchátka, která jsme obdrželi, rozhodně nemáme v plánu vracet.

Špunty do uší Movo E6s bluetooth - výsledek testu

První věc, které jsme si všimli, když jsme dostali Movo E6s do rukou, byla kvalita provedení. Nabíjecí kryt i samotné zástrčky byly pevné, což je u výrobku, který nosíte celý den u sebe, obzvlášť důležité. Zde si můžete přečíst výsledky našeho testu:

Vynikající kvalita zvuku

Nejvíce jsme samozřejmě chtěli otestovat zvuk. Sluchátka E6 jsou skutečně potěšením pro ucho. Důkladně jsme otestovali všechny oblasti použití, od různých typů hudby přes filmy, YouTube až po telefonní hovory. Zatímco konkurence obvykle poskytuje dobrý zvuk pouze pro jednu nebo dvě z těchto oblastí použití, E6s nabízí perfektní zvuk ve všech situacích. Je to díky technologii 6D-Surround, která správně vyvažuje zvuk ve všech frekvenčních pásmech. To znamená, že jak hluboké basy, tak vysokofrekvenční signály, jako je řeč, jsou čisté a nejsou zahuhlané, jak je tomu u mnoha jiných Bluetooth sluchátek.

Chytrý design – pohodlné nošení

Během testu jsme špunty do uší používali celé hodiny, aniž bychom o tom přemýšleli. V jednu chvíli jsem skutečně hledal, kde mám špunty do uší, než jsem si uvědomil, že je mám stále v uších. Důvodem je z velké části to, že váží pouze 4,6 gramu. Špunty se jednoduše nasazují do uší i do nabíjecího krytu. Na boku mají multifunkční tlačítko, které lze použít pro multimediální funkce i pro příjem příchozích hovorů. Kryt je vybaven praktickým displejem zobrazujícím úroveň nabití baterie. 

Bluetooth 5.0

Díky integrovanému čipu Bluetooth 5.0 je velmi snadné spárovat špunty s jakýmkoli zařízením Bluetooth, se kterým je chcete používat. Po prvním spárování s mobilním telefonem se sluchátka E6s automaticky spárují, jakmile si vložíte špunty do uší. Funguje to velmi hladce.

Snadné a rozmanité použití

Movo E6s lze spárovat s jakýmkoli zařízením podporujícím technologii Bluetooth. Sluchátka nejsou vázána na iPhone ani Android. Jsou rovněž vybavena integrovaným mikrofonem, který jsme vyzkoušeli při videokonferencích i telefonních hovorech. Zvuk byl čistý a zřetelný, bez jakéhokoli přerušení nebo sekání. Díky stupni krytí IPX4 se nemusíte bát používat model E6 ani v dešti nebo při běhu, kdy se potíte.

Proč si koupit špunty do uší Movo E6s bluetooth?

Kromě vysokého počtu bodů v testovacích kritériích nás zaujaly také následující skutečnosti:

Od značky známé kvalitními výrobky

Společnost Movo je známá tím, že dodává kvalitní a solidní produkty. Na to jsou velmi hrdí a slibují 30denní záruku vrácení peněz. A nejen to, v případě potřeby je vám k dispozici podpora 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 

Balíček jsme měli v rukou již 3 dny po objednání a výrobek byl dobře zabalený, takže dorazil nepoškozený. Úspora na obalech je něco, s čím se v našich testech setkáváme často a co v důsledku vede k závadám výrobků. V případě tohoto výrobku tomu tak nebylo. Společnost Movo se plně zaměřuje na kvalitu na všech úrovních.

Cenová dostupnost

Cena Bluetooth špuntů do uší se značně liší a v žádném případě neplatí, že ty nejdražší jsou automaticky nejlepší. Sluchátka Movo E6 poskytují nebesky vysokou kvalitu za velmi dobrou cenu a v testu se jednoznačně jedná o sluchátka, která nabízí nejlepší poměr cena/výkon. 

Společnost Movo pořádá propagační akci, takže si je můžete koupit se slevou na oficiálních stránkách.

Oblíbená u zákazníků

Sluchátka Movo E6s se stala přirozenými vítězi u spotřebitelů, kteří sdílejí naše nadšení pro tento produkt. Zpětná vazba se týká dobrého zvuku, designu a jednoduchosti použití. Někteří se dokonce ptají, jak může mít tak dobrý výrobek tak výbornou cenu.

S tímto produktem prostě nemůžete udělat chybu.

Tammy

5/5

Alek

5/5

Mario

5/5

Kde si mohu koupit Movo E6?

Movo E6 si můžete snadno objednat na jejich oficiálních stránkách. Stačí postupovat podle následujících kroků:

1) Navštivte oficiální webové stránky

2) Zvolte počet jednotek, které chcete koupit

3) Zadejte přepravní informace a způsob platby

4) Užijte si nový dokonale vyvážený zvuk!

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Ještě October 4 si můžete koupit Movo E6s s 50% SLEVOU!

Seznamte se s naším odborníkem

Daniel Larsen

Daniel je jedním z testerů, který je u nás nejdéle a podílel se na vývoji našich testovacích metod. Daniel má zkušenosti s kontrolou kvality u jednoho z největších výrobců elektroniky a také bakalářský titul v oboru ekonomie, takže má mnoho znalostí o trhu a o tom, na co se zaměřit, pokud jde o technologie. Když Daniel nepracuje na recenzích a testování nebo nepomáhá s výzkumem, rád chodí na horské túry se svým psem Bamse.