3 nejlepší čističky vzduchu, které vás zaručeně zbaví prachu, bakterií a pylu

Testovali jsme nejlepší čističku vzduchu v roce 2022

Špatná cirkulace vzduchu a vydýchané vnitřní prostředí mohou vést k řadě onemocnění a obtíží, jako jsou alergie, nachlazení, migrény a letargie. Pomocí jednoduchého zařízení, jako je čistička vzduchu, můžete odstranit škodlivé prachové částice a vyčistit vzduch od bakterií a plísní. 

Poté, co se zlepšily možnosti cirkulace vzduchu v interiéru, se mnoho lidí rozhodlo mít ve svých domovech čističku vzduchu. Vzhledem k vysoké poptávce uvedlo mnoho společností na trh různé modely tohoto výrobku, což pro spotřebitele ztěžuje rozhodování, který z nich je ten nejlepší. 

Máme pro vás odpověď! Rozhodli jsme se otestovat 3 nejprodávanější produkty na trhu v roce 2022. Po několika dnech důkladného testování známe konečně vítěze.

Čtěte dál a dozvíte se, jaké jsou 3 nejlepší čističky vzduchu v roce 2022 a proč je čistička vzduchu Movo naším absolutním favoritem!

Advertise Disclaimer
Název produktu
Skóre
Nejlepší vlastnosti
#1 Nejlepší
MOVO A1
9.9
5/5
"Vynikající"
Movo Z2
1.935 CZK 2.612 CZK

PRODEJ: 40% SLEVA
ZA POSLEDNÍCH 24 HODIN NAKOUPILO 2 487 NÁVŠTĚVNÍKŮ

#2
6.7
3.5/5
"Dobrý"
Evapolar EvaLight
CENA: 3.795 CZK
#3
5.9
3/5
"Průměrný"
Woods SW59FX
CENA: 23.699 CZK

NEJLEPŠÍ V TESTU

#1 Nejlepší
MOVO A1
9.9
5/5
"Vynikající"
Movo Z2
1.935 CZK 2.612 CZK

PRODEJ: 40% SLEVA
ZA POSLEDNÍCH 24 HODIN NAKOUPILO 2 487 NÁVŠTĚVNÍKŮ

HODNOCENÍ

Tento výrobek hodnotíme známkou 5/5, protože se stará o to, aby poskytoval nejlepší výkon s minimálním úsilím a vynikající lehkostí.

100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

"Movo Z2" Záruka spokojenosti 30 dní. Dodává se s dopravou zdarma a snadným vrácením.

RYCHLÉ A SNADNÉ NASTAVENÍ

Velmi jednoduché nastavení. Dodává se s podrobnými pokyny.

Otestovali jsme nejprodávanější modely v roce 2022 a zde se dozvíte, proč je Movo Z2 nejlepší

Upřímně řečeno, test jsme neprovedli jen proto, abychom vám mohli nabídnout tuto recenzi, ale potřebovali jsme tento přístroj v naší malé a přeplněné kanceláři. V kanceláři jsme se potýkali s dusnou a parnou atmosférou a nemohli jsme se dočkat, až se přesvědčíme o účinnosti jednotlivých testovaných výrobků. 

Byli jsme velmi potěšeni, když jsme čističku vzduchu Movo obdrželi pouhé 3 dny po objednání. Tato dodací lhůta je ve srovnání s ostatními námi testovanými značkami výjimečně rychlá. 

Pokud jste o přístroji Movo ještě neslyšeli, jedná se o čističku vzduchu vyvinutou norskou společností. Společnost tvrdí, že je pro ni prioritou spokojenost zákazníků, a my jsme se také chtěli přesvědčit, zda toto tvrzení splňuje. 

Krátká odpověď zní: ano! Společnost Movo chtěla poskytnout 30denní záruku spokojenosti prvním zákazníkům a upřednostnila rychlé dodání.

Čistička vzduchu Movo - výsledky testů

Ještě před obdržením čističky vzduchu Movo jsme vůči tomuto zařízení měli nejvyšší očekávání na základě všech pozitivních recenzí zákazníků na webových stránkách. Stávající zákazníci udávali na výrobek působivě pozitivní zpětnou vazbu. 

Proto jsme byli velmi nadšeni, že jsme mohli začít produkt testovat. V duchu jsme se zabývali otázkou, zda tento výrobek skutečně dokáže zlepšit příšerné dusno v naší kanceláři. 

Zde jsou výsledky našeho testu:

Nejmodernější technologie, která snadno odstraňuje nepříjemné pachy, prachové částice a další škodlivé látky

Společnost Movo tvrdí, že díky filtru s aktivním uhlím a ionizační technologii snadno odstraňuje plísně, bakterie, zápach a škodlivé částice o velikosti pouhých 0,3 mikrometru i další škodlivé látky, jako je pyl. 

Produkt jsme na pár dní umístili doprostřed naší kanceláře, abychom zjistili, zda bude fungovat, nebo ne. Skutečně jsme zaznamenali velké zlepšení celkového větrání a zápachu v naší kanceláři. 

V naší staré a hypoalergenní kancelářské budově často zažíváme pocit neustálé rýmy. S čističkou vzduchu Movo netrvalo dlouho a pravidelné kýchání a smrkání rychle přestalo. 

O pár hodin později byl vzduch v místnosti tak čistý a svěží, že jsme měli pocit, že sedíme venku v přírodě. Stále jsme však byli zvědaví, jak bude výrobek reagovat na zápach potravin. 

Nedostatečná cirkulace dříve způsobila poruchu mikrovlnné trouby, kvůli níž se v místnosti po zbytek dne šířil silný zápach jídla. Po použití čističky Movo nepříjemný zápach jídla zmizel již po několika minutách. 

Snadné použití

Zařízení splnilo nejdůležitější bod úspěšného čištění vzduchu. S hlavním jedinečným prodejním argumentem výrobku jsme tedy byli spokojeni, ale byli jsme zvědaví i na další funkce, které výrobek má. 

Když jsme zkoušeli produkt používat, byli jsme ohromeni tím, jak je snadný a uživatelsky přívětivý. Za prvé bylo neuvěřitelně snadné jej nastavit. Za druhé, stačilo jej pouze rychle nabít pomocí přiloženého kabelu USB a poté stisknout tlačítko pro spuštění.

Výrobek byl také malý a přenosný, což nám umožnilo používat jej, kdekoli jsme ho potřebovali. Bylo možné jej snadno vzít kamkoli s sebou, protože se vejde do každé tašky nebo kabelky. 

Chceme také zdůraznit malý modrý světelný prvek, který dodává prostoru hřejivou atmosféru.  

Dobrý rozsah

Důležitým aspektem našeho testu byl rozhodně rozsah. Položili jsme si otázku, kolik čističek vzduchu potřebujeme k vyčištění celého kancelářského prostoru? 

Jak jsme již zmínili, Movo Z2 má kompaktní rozměry, a proto nás velmi zaujal dosah v poměru k velikosti. 

Za svůj rozsah přístroj vděčí 360stupňovému systému nasávání vzduchu, který neutralizuje špatný vzduch ve všech směrech. Je nesporné, že pouze jedna čistička vzduchu nedokáže vyčistit větší místnosti, ale pokud jde o pravidelně velké místnosti, Movo Z2 snadno pokryje až 50 metrů čtverečních. 

Provoz bez hluku 

U jiných čističek vzduchu jsme se často při práci setkávali s hlukem. Někdy byl hluk příliš hlasitý na to, abychom se mohli soustředit na práci, takže jsme jej museli vypnout, abychom si zachovali produktivitu.

Skutečnost, že Movo Z2 je zcela tichý, dává výrobku obrovskou výhodu oproti konkurenci a poskytuje spotřebiteli efektivní a uvolněný zážitek. 

Protože je výrobek tichý, můžete jej položit na noční stolek a spát v místnosti, která je zcela vyčištěná.

Proč byste si měli koupit čističku vzduchu Movo Z2? 

Kromě výše uvedených působivých funkcí jsme si u Movo užili i níže uvedené funkce:

Minimalistický design

Movo má minimalistický a univerzální design, díky kterému se skvěle hodí do každé místnosti. Snadno splyne s vaším interiérem. S jeho stylovým osvětlením získáte nevšední atmosféru. 

Oblíbené produkty zákazníků

Čistička vzduchu Movo je mezi zákazníky velmi oblíbená, nejenže se stala nejprodávanějším produktem, ale také získala vysoké hodnocení v počtu pozitivních recenzí a recenzí na webových stránkách. 

Produkt má několik pětihvězdičkových hodnocení a doporučují jej spousty zákazníků. Někteří dokonce tvrdí, že jim změnil život, protože účinně odstraňuje částice, které jsou pro alergiky škodlivé.

Poměr cena/výkon

Pokud si chcete pořídit nejmodernější technologii za rozumnou cenu, je Movo tou nejlepší volbou. Se společností Movo získáte maximální hodnotu za každou utracenou korunu. 

Čistička vzduchu Movo není ve srovnání s jinými modely na trhu cenově dražší. Je také velmi praktická díky svým kompaktním rozměrům a dobrému dosahu, takže se skvěle hodí do jakýchkoli kancelářských prostor nebo obývacího pokoje. 

Za zmínku stojí také rychlá dodací lhůta. Čističku vzduchu Movo jsme obdrželi pouhé 3 dny po objednání, což je mimořádně rychlé. Při objednávání také nebyl žádný problém a nakonec balíček dorazil v perfektním stavu bez jakéhokoli poškození.

Tammy

5/5

Poté, co jsem si asi před měsícem koupila Movo, se kvalita vzduchu v mém domě výrazně zlepšila. Snadno se přemisťuje a velmi snadno se používá. Cena je opravdu dobrá, měla jsem pocit, že jsem za své peníze dostala hodně. Čističku vzduchu Movo Z2 doporučuji všem, kteří o ní uvažují. 

Alek

5/5

Koupil jsem si tento výrobek před několika týdny a měl mimořádně pozitivní zkušenosti. Vzduch v našem nové sklepě, v němž jsem si udělal kancelář, byl velmi špatný, zejména poté, co jsem v něm strávil hodně času. Po použití Movo tento problém zmizel! Konečně mohu normálně dýchat, i když jsem ve sklepě několik hodin. 

Norbert

5/5

S tímto produktem jsem velmi spokojen. Odstraňuje prach, ale chybí mu některé funkce, jako je dálkové ovládání přes wifi. Jinak je výrobek opravdu dobrý. 

Kde lze čističku vzduchu Movo zakoupit?

Pokud si chcete čističku vzduchu Movo Z2 zakoupit, můžete tak snadno učinit prostřednictvím oficiálních webových stránek. Postup je velmi jednoduchý. Stačí postupovat podle následujících kroků:

1) Navštivte oficiální webové stránky

2) Vyberte produkt a požadované množství

3) Zadejte své přepravní informace a platební údaje

4) Užívejte si vyčištěný, bezprašný vzduch

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Ještě October 4 si můžete koupit Movo Z2 s 50% SLEVOU!

Seznamte se s naším odborníkem

Daniel Larsen

Daniel je jedním z testerů, který je u nás nejdéle a podílel se na vývoji našich testovacích metod. Daniel má zkušenosti s kontrolou kvality u jednoho z největších výrobců elektroniky a také bakalářský titul v oboru ekonomie, takže má mnoho znalostí o trhu a o tom, na co se zaměřit, pokud jde o technologie. Když Daniel nepracuje na recenzích a testování nebo nepomáhá s výzkumem, rád chodí na horské túry se svým psem Bamse.