Top 3 čističky vzduchu, ktoré vás zaručene zbavia prachu, baktérií a peľu

Testovali sme najlepšie čističky vzduchu v roku 2022

Zlá cirkulácia vzduchu a dusná vnútorná atmosféra môžu viesť k mnohým ochoreniam, ako sú alergie, prechladnutie, migréna a letargia. Pomocou jednoduchého zariadenia, akým je čistička vzduchu, môžete odstrániť škodlivé čiastočky prachu a vyčistiť vzduch od baktérií a húb.

Po tom, čo ľudia videli vnútri zlepšenie cirkulácie vzduchu, sa teraz veľa z nich rozhodlo mať vo svojich domovoch čističku vzduchu. S vysokým dopytom veľa spoločností uviedlo na trh rôzne modely produktu, čo sťažuje spotrebiteľovi rozhodnutie, a nevie ktorý z nich je najlepší.

Máme pre vás odpoveď! Rozhodli sme sa otestovať 3 najpredávanejšie produkty na trhu v roku 2022. Po dňoch dôkladného testovania máme konečne víťaza.

Pokračujte v čítaní, aby ste sa dozvedeli o 3 najlepších čističkách vzduchu v roku 2022 a o tom, prečo je čistička vzduchu Movo naším absolútnym favoritom!

Advertise Disclaimer
Meno produktu
Hodnotenie
Najlepšie Funkcie
#1 Najlepší
MOVO A1
9.9
5/5
"Excelentný"
Movo Z2
79 € 107 €

VÝPREDAJ: 40% ZĽAVA
2487 NÁVŠTEVNÍKOV NAKÚPILO V POSLEDNÝCH 24 HODINÁCH

#2
6.7
3.5/5
"Dobrý"
Evapolar EvaLight
CENA: 156 €
#3
5.9
3/5
"Priemerný"
Woods SW59FX
CENA: 974 €

NAJLEPŠÍ V TESTOVANÍ

#1 Najlepší
MOVO A1
9.9
5/5
"Excelentný"
Movo Z2
79 € 107 €

VÝPREDAJ: 40% ZĽAVA
2487 NÁVŠTEVNÍKOV NAKÚPILO V POSLEDNÝCH 24 HODINÁCH

HODNOTENIE

Hodnotíme tento produkt 5/5, pretože vám poskytne najlepší výkon s minimálnou snahou a vyníkajúcou ľahkosťou.

100% GARANCIA SPOKOJNOSTI

"Movo Z2" 30-dňová garancia spokojnosti. Prichádza s dopravou zadarmo a ľahkým vrátením.

RÝCHLE A JEDNODUCHÉ NASTAVENIE

Veľmi jednoduché nastavenie. Prichádza s podrobnými inštrukciami.

Testovali sme najpredávanejšie produkty v roku 2022 a tu je dôvod, prečo je Movo Z2 najlepší

Úprimne povedané, tento test nebol uskutočnený len preto, aby sme vám poskytli recenziu, produkt sme potrebovali v našej malej a preplnenej kancelárii. Tu sme bojovali s dusnou atmosférou a nevedeli sme sa dočkať, kým si overíme účinnosť každého produktu, ktorý sme testovali.

Veľmi nás potešilo, keď sme čističku vzduchu Movo dostali len 3 dni od objednania. Táto dodacia lehota je v porovnaní s ostatnými testovanými značkami mimoriadne rýchla.

Ak ste o Movo ešte nepočuli, je to čistička vzduchu vyvinutá nórskou spoločnosťou. Spoločnosť tvrdí, že uprednostňuje spokojnosť zákazníkov, chceli si tiež overiť, či toto tvrdenie dodržuje.

Krátka odpoveď je, že áno! Spoločnosť stojaca za Movo rada poskytla 30-dňovú záruku spokojnosti prvým zákazníkom a uprednostnila rýchle dodanie.

Čistička vzduchu Movo – výsledky testov

Zo všetkých pozitívnych recenzií zákazníkov na webovej stránke sme mali vysoké očakávania ešte predtým, ako sme čističku vzduchu Movo dostali. Existujúci zákazníci mali na produkt vážne pozitívnu spätnú väzbu.

Preto sme boli neuveriteľne nadšení, že môžeme začať produkt testovať. Otázka, ktorú mal každí na mysli, bola, či tento produkt skutočne dokáže zlepšiť to strašné dusno v našej kancelárii?

Tu sú naše výsledky testov:

Najmodernejšia technológia, ktorá ľahko odstraňuje nepríjemný zápach, prachové častice a iné škodlivé látky

Movo tvrdí, že vďaka filtru s aktívnym uhlím a ionizačnej technológii Movo ľahko odstraňuje plesne, baktérie, pachy a škodlivé častice s veľkosťou len 0,3 mikrometra, ako aj iné škodlivé látky, ako napríklad peľ.

Produkt sme umiestnili do stredu našej kancelárie na pár dní, aby sme zistili, či produkt bude fungovať alebo nie. Všimli sme si ozaj veľké zlepšenie celkového vetrania kancelárie a vône.

Pocit neustáleho prechladnutia je niečo, čo často zažívame v našej starej a hypoalergénnej kancelárskej budove. Čo bolo kedysi bežné kýchanie a smrkanie s čističkou vzduchu Movo onedlho prestalo.

O pár hodín neskôr bola atmosféra miestnosti taká čistá a svieža, že sme mali pocit, že sedíme vonku v prírode. Stále sme však boli zvedaví, ako bude produkt reagovať na arómu z jedla.

Nedostatočná cirkulácia predtým spôsobila poruchu v mikrovlnnej rúre, ktorá zapríčinila, že vôňa jedla bola po zvyšok dňa v kancelárii veľmi silná. Po použití Movo bol nepríjemný zápach jedla preč už po niekoľkých minútach.

Jednoduchá na použitie

Hepa filter splnil najdôležitejší bod úspešného čistenia vzduchu. Boli sme už spokojní s jedinečným predajným argumentom produktu, ale boli sme zvedaví aj na ďalšie funkcie, ktoré produkt mal.

Keď sme sa pokúšali produkt používať, boli sme ohromení tým, aké jednoduché a užívateľsky prívetivé to bolo. Po prvé, bolo neuveriteľne jednoduché nastaviť ho. Po druhé, stačilo iba rýchle nabitie pomocou pribaleného USB kábla a následné stlačenie tlačidla štart.

Produkt bol tiež malý a prenosný, čo nám umožnilo použiť ho kdekoľvek sme ho potrebovali. Môžete si ho jednoducho vziať kamkoľvek pôjdete, pretože sa zmestí do každej tašky alebo kabelky.

Chceme tiež zdôrazniť malé modré svetlo, ktoré dodáva priestoru teplú atmosféru.

Dobrý rozsah

Rozsah bol určite dôležitým aspektom nášho testu. Pýtali sme sa na otázku, koľko čističiek vzduchu potrebujeme na vyčistenie celého kancelárskeho priestoru?

Ako sme už spomenuli, Movo Z2 má kompaktné rozmery, a preto na nás, vzhľadom na jeho veľkosť, veľmi zapôsobil rozsah.

Tento rozsah je odvodený od pokročilého 360-stupňového systému nasávania vzduchu, ktorý neutralizuje zlý vzduch vo všetkých smeroch. Je nepopierateľné, že iba jedna čistička vzduchu nebude schopná vyčistiť väčšie miestnosti, ale pokiaľ ide o miestnosť o normálnych rozmerov, Movo Z2 ľahko pokryje až 50 metrov štvorcových.

Bez zvuku

Pri iných čističkách vzduchu sme často zaznamenali hlučný zvuk, keď produkt bežal. Niekedy bol hluk príliš hlasný na to, aby sme sa mohli sústrediť na prácu, takže sme ho museli vypnúť, aby sme udržali produktívnosť.

Skutočnosť, že Movo Z2 je úplne tichý, dáva produktu obrovskú výhodu oproti jeho konkurentom a poskytuje spotrebiteľovi efektívny a uvoľnený zážitok.

Keďže je produkt tichý, môžete si ho položiť na nočný stolík a spať v miestnosti, ktorá má úplne čistý vzduch.

Prečo by ste si mali kúpiť čističku vzduchu Movo Z2?

Okrem vyššie uvedených pôsobivých funkcií sme si pri Movo ocenili aj funkcie uvedené nižšie:

Minimalistický dizajn

Movo má minimalistický a všestranný dizajn, vďaka ktorému sa perfektne hodí do každej miestnosti. Ľahko splynie s vaším dekorom. So štýlovým osvetlením budete mať mimoriadnu atmosféru.

Obľúbený miláčik zákazníkov

Čistička vzduchu Movo je medzi zákazníkmi veľmi obľúbená, nielenže sa stala best-sellerom, ale tiež boduje vysoko v počte pozitívnych recenzií od recenzných stránok.

Produkt má niekoľko päťhviezdičkových hodnotení a odporúča ho veľa zákazníkov. Niektorí dokonca tvrdia, že im zmenil život, pretože účinne odstraňuje častice, ktoré sú škodlivé pre alergikov.

Hodnota za peniaze

Ak chcete mať najmodernejšiu technológiu za primeranú cenu, Movo je vaša najlepšia voľba. S Movo získate najvyššiu hodnotu za každý cent, ktorý zaplatíte.

Čistička vzduchu Movo nie je na vyššej cenovej úrovni v porovnaní s inými modelmi na trhu. Je tiež veľmi praktická vďaka svojim kompaktným rozmerom a dobrému rozsahu, vďaka čomu sa hodí do každej kancelárie alebo obývačky.

Ďalšia vec, ktorá stojí za zmienku, je rýchla dodacia lehota. Čističku vzduchu Movo sme dostali len 3 dni po objednávke, čo je mimoriadne rýchle. Ani pri objednávke nebol problém a nakoniec balík dorazil v perfektnom stave bez akéhokoľvek poškodenia.

Tammy

5/5

Odkedy som si asi pred mesiacom kúpila Movo, kvalita vzduchu v mojom dome je výrazne lepšia. Produkt sa ľahko presúva a veľmi jednoducho sa používa. Cena je naozaj dobrá, mala som pocit, že som za svoje peniaze dostal veľa. Movo Z2 odporúčam každému, kto uvažuje o čističke vzduchu.

Alek

5/5

Kúpil som tento produkt pred pár týždňami a mal som mimoriadne pozitívnu skúsenosť. Naša nová pivnica, ktorú som premenil na svoju kanceláriu, mala veľmi zlú kvalitu vzduchu, najmä po tom, čo som tam strávil veľa času. Po použití Movo je tento problém preč! Konečne môžem normálne dýchať, aj keď som celé hodiny v pivnici.

Mario

5/5

S týmto produktom som veľmi spokojný. Odstraňuje prach, ale chýbajú mu niektoré funkcie ako diaľkové ovládanie cez wifi. Okrem toho je produkt naozaj dobrý.

Kde si môžem kúpiť čističku vzduchu Movo?

Ak by ste si chceli kúpiť čističku vzduchu Movo Z2, môžete tak jednoducho urobiť prostredníctvom ich oficiálnej webovej stránky. Postup je veľmi jednoduchý. Všetko, čo musíte urobiť, je postupovať podľa týchto krokov:

1) Navštívte oficiálnu webovú stránku

2) Vyberte si produkt a požadované množstvo

3) Zadajte svoje dodacie a platobné údaje

4) Užite si čistý vzduch bez prachu

DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE!

Dnes October 4 si môžete stále kúpiť Movo Z2 s 50% ZĽAVOU!

Zoznámte sa s našim expertom

Daniel Larsen

Daniel je jeden z testujúcich, ktorí je s nami najdlhšie a bol zapojený vo vyvíjaní našich testovacích metód. So skúsenosťami s kontrolou kvality v jednom z najväčších výrobcov elektroniky, a tiež s bakalárskym diplomom v ekonomike má Daniel veľa vedomostí ohľadom trhu a čo presne hľadať, čo sa týka technológie. Keď Daniel nepracuje s recenziami a testovaním, alebo nepomáha s výskumom, rád chodí na túry do hôr so svojím psom Bamse.